Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Един от най-богатите в света съди за милиони брата на любовницата си

27 януари 2021, 07:55 часа

Основателят на Amazon Джеф Безос поиска компенсация от 1,7 милиона долара от Майкъл Санчес, брат на любовница на милиардера, за съдебни разноски във връзка с изтичане на информация за личния му живот, предаде БГНЕС, позовавайки се на Bloomberg.

Още: Ивка Бейбе изненада всички с признанието си за Мария Силвестър

Още: "Един за друг" се завръща тази пролет с 13 влюбени двойки

Адвокатът на Санчес Том Уорън нарече искането "неприлично и дори абсурдно".

През януари 2019 г. стана известно за развода на Безос и съпругата му Макензи след 25 години брак. Медиите съобщиха, че милиардерът е научил за журналистическото "разследване" на таблоида National Enquirer, което разполага с доказателства за романтична връзка на Безос с бившата телевизионна водеща, 49-годишната Лорън Санчес.

След скандала Безос наел частни детективи, които да разследват изтичането на информацията за личния му живот. Издателят на таблоида American Media Inc (AMI), ръководен от Дейвид Пекър, заплашвал да публикува снимките, които самият Безос е изпратил на Лорън Санчес. The Wall Street Journal съобщи, че National Enquirer е платил на брата на любовницата на Безос 200 000 долара за достъпа до кореспонденцията на милиардера.

Още: Лайвли vs. Балдони: Първи сблъсък в съда

Още: Копиране на Евровизия, но руска: На Путин не му стигна въображението за друго

Още: Ето коя е най-богатата жена в света - след развод

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес