Джордж Клуни бил луд по Ева Лонгория

19 юли 2013, 12:14 часа

Актьорът Джордж Клуни преследвал сексапилното миньонче Ева Лонгория преди раздялата си със Стейси Киблър.

Още: Азис проговори след операцията си, ето как се чувства

Още: Като две капки вода: Евгения Джаферович преобрази дъщеря си в Мадона (СНИМКИ)

52-годишният актьор постоянно се опитвал да привлече актрисата от "Отчаяни съпруги", когато двамата били в Берлин през март, но Лонгория му казала, че няма да има нищо общо с него, докато не стане свободен мъж.

"Джордж започна да преследва Ева. Той беше все още със Стейси, но казваше, че иска да се раздели с нея. Мислеше само за Ева. И дори нейното съпротивляване, Джордж постоянно и пишеше съобщения и й се обаждаше. Ева му даде ясно да разбере, че никога няма да бъде с мъж, който не е свободен", заяви запознат източник.

Но Клуни се забави и сега Ева има нов приятел в лицето на с Ернесто Аргуеьо, който участваше в нейното риалити шоу "Готови за любов".

Още: По сценарий ли са скандалите в Hell's Kitchen: Джулиана Гани каза истината за шоуто

Още: Нови участнички и таен тест в "Ергенът" ще доведат до непредсказуеми последици

"Мисля че за това връзката ни е толкова специална - защото ние наистина започнахме като приятели", казва Лонгория пред сайта People.com.

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Соня Иванова
Соня Иванова Отговорен редактор
Новините днес