Дженифър Лопес опроверга слуховете, че любовният й романс с Каспър Смарт е към своя край. Латино дивата сподели:
Още: Честито! Любимец на зрителите и бивш депутат от ГЕРБ се сгоди (СНИМКА)
Още: Рут Колева стана майка на Велики четвъртък
"Искам още деца, а Каспър ще бъде перфектният баща."
Съвсем наскоро двойката беше забелязана да се разхожда из улиците на Лондон. След вечеря в ресторант двете звезди се прибрали в хотела си, но не с кола, а необичайно походили пеша. Направило впечатление, че явно двойката иска да бъде видяна заедно, за да опровергае слуховете, че Дженифър си е намерила нов възлюбен, предаде Контактмюзик.
Официална информация от двамата няма, но според слуховете те не само, че не са се разделили, но и планират сватба до края на годината.
Още: Фаворит за победа в Hell's Kitchen отпадна от шоуто (ВИДЕО)
Още: Ергените разочароваха дамите преди Церемонията на розата (СНИМКИ)
Певицата явно е готова да изгради ново семейство и то с младия Каспър Смарт, за когото всички смятаха, че е моментно изживяване.
Редактор: Десислава Симова
Още: Кейт Мидълтън се завърна и показва на Меган Маркъл как се прави
Още: Вокалистът на Coldplay разкри, че все още страда от депресия (ВИДЕО)