Деп иска Кийт Ричардс в "Карибски пирати V"

15 ноември 2012, 12:46 часа

Актьорът Джони Деп, чийто любовен живот в момента е доста сложен, поискал от Кийт Ричардс да играе в още един филм от поредицата "Карибски пирати".

Още: Попфолк звезда ще журира в новия сезон на "България търси талант"

Още: Димитър Рачков и Геро изненадващо напуснаха страната (СНИМКИ)

Звездата от "Туристът" базира своя легендарен герой Джак Спароу на музиканта от "Ролинг Стоунс", който изигра бащата на капитана в лентите "На края на света" и "В непознати води".

По тази причина секс символът смята, че Кийт трябва да облече пиратските дрехи за трети път, предаде БГНЕС.

В интервю за американско издание Ричардс коментира: "Разговарях с Джони преди няколко седмици. Попита ме: "Навит ли си за още един".

Още: Ужасяващи подробности за заразяването на къщата на покойния Джийн Хекман (ВИДЕО)

Още: Брад Пит е ужасен от това, което Джоли прави с децата им

"Но засега предпочитам да не давам отговор, тъй като не знам нищо повече. Мога да кажа обаче, че все още пазя костюма си", допълни британецът.

Редактор: Десислава Симова

Още: Официално е! Любомира Башева и Башар Рахал чакат бебе (СНИМКА)

Още: Първа победа за Иван Христов в образа на Дони в "Като две капки вода"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес