Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Деян Донков остана без коса

02 април 2013, 14:02 часа

Тази вечер ще станем свидетели на това как някои участници от „Къртицата” се борят с най-големите си страхове, а други загърбват суетата си.

Още: Слуховете за развода между Кание Уест и Бианка Ченсори са силно преувеличени

Още: Бил Гейтс разказа как за пръв път опитал алкохол и дрога

На трейлър към предстоящото шоу се вижда как бръснат главата на Деян Донков. В следващия кадър се вижда, че Рут Колева също застава под машинката, но не става ясно дали се разделя с косата си.

Във вторник вечер зрителите ще имат възможност да определят първия заподозрян за саботьор в групата. В началото на живото предаване ще бъде открита телефонна линия, на който зрителите ще могат да гласуват за най-подозирания от тях участник.

Още: Жената, обвинила в изнасилване Джей Зи и Пъф Деди, оттегли иска си (ДОКУМЕНТ)

Още: Истинска романтика: Андрей Арнаудов с мил жест към любимата си Емануела (СНИМКИ)

Това от своя страна има дава и възможността да спечелят 5000 лв. Сумата ще отиде при един от гласувалите с есемес, отговорил на въпроса „Кой е КЪРТИЦАТА?”. Освен седмични награди, зрителите могат да си спечелят и бюджета, натрупан от провалените мисии на Групата. Ако в последния епизод на шоуто, повече от половината от зрителите са разкрили КЪРТИЦАТА, сумата по нейната сметка ще отиде в сметката на един от зрителите.

От началото на шоуто участниците подозират трима от своите членове. Това са Азис, Миглена и Михаил. Един от тях ще бъде и първият застрашен да напусне шоуто в четвъртък. Кой ще бъде неговият опонент ще решат зрителите със своите гласове по време на живото предаване тази вечер.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виктория Пенева
Виктория Пенева Отговорен редактор
Новините днес