Легендарната Тина Търнър най-после засне първата си корица за сп. Vogue. 73-годишната певица краси априлския брой на немското издание на модната библия.
Още: След 10 години любими участници в музикално шоу отново се събраха заедно (СНИМКИ)
Още: Илиана Раева със специален повод за празнуване (СНИМКА)
Изпълнителката на "Simply the Best" стана най-възрастната жена, която се появява на корицата на сп. Vogue. Досега първенството се държеше от актрисата Мерил Стрийп, която миналата година се снима за американското издание на 63-годишна възраст.
Заснета от фотографското дуо Claudia Knoepfel & Stefan Indlekofer, Търнър е зашеметяваща в копринената синя рокля на Armani.
Още: Виктория Зайкова от Hell's Kitchen се промени до неузнаваемост (СНИМКИ)
Още: "Аз съм богат, ти не си": Бен Афлек към сина си (ВИДЕО)
Макар че кралицата на рока е на 73 години, тя безспорно изглежда много добре за възрастта си, като е запазила характерно си излъчване – просто най-добрата.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Помните ли Иван Радуловски от X Factor? Вижте го днес (ВИДЕО+СНИМКИ)
Още: След Hell's Kitchen Едуард сподели истината за участието си в предаването
Тина Търнър има продадени над 20 млн. албума по света, печелила е четири пъти "Грами", участвала е в десетки филми – наистина една невероятна дама, която е вдъхновение за много жени по цял свят.
Търнър наскоро се отказа от американското си гражданство и прие швейцарско, тъй като живее от средата на 90-те в Цюрих с дългогодишния си приятел Ервин Бах.
Дивата сподели пред швейцарския вестник Blick, че тя е "много щастлива в Швейцария и се чувства като у дома си тук. Не мога да си представя да живея на по-добро място."
Още: Адаш на Мартин: Кой е следващият Ерген? (СНИМКИ)
Още: Неочаквано сближаване в "Ергенът" озадачи дамите (ВИДЕО)
В момента Тина записва новия си албум - "Beyond 2."
Надяваме се и ние да изглеждаме така на 73!