"Сутринта по Нова телевизия говорих, че мораториум върху цените на енергията за домакинствата е ядрената опция. Все пак такъв беше предложени и гласуван, а утре ще бъде променен с по-точни текстове.
Още: Антон Кутев: В световен план демокрацията започва да отстъпва
Още: След 4-часова последна фаза в битката за главен архитект: Столичният кмет видя "добри идеи"
Хаосът от днес е малкият дявол. Големият е наистина да сме наясно, че бърникането на държавата в толкова важен отрасъл (макар и с важна цел) не може да бъде за дълго."
Това пише в позиция на депутата от "Демократична България" и съпредседател на "Зелено движение" Владислав Панев във Фейсбук.
"Защото това може да развали инвестиционния климат за години напред. А точно сега имаме потенциала да привлечем милиарди в чиста и евтина енергия.
Тази позиция отстоявах на енергийната комисия днес. И се надявам да стигнем до позитивни за България решения."
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Лази ли Борисов по гърба на Пеевски? Депутат от ПП-ДБ за новото мнозинство
Още: ДПС на Доган може и да дръпнат килимчето на кабинета, но ГЕРБ разчита на гърба на Борисов