Кандидатът за кмет на София Ваня Григорова упражни правото си на глас в 94-то СУ „Димитър Страшимиров“ в столичния квартал „Христо Ботев".
Още: "Ще има бавене докато се приеме бюджета": Ивелин Михайлов с прогноза кога ще влезе "Величие" в НС
"Гласувах за София, в която всеки един гражданин може и трябва да бъде чут. Надявам се, че споровете за технологиите от вчера не са засенчили идеите на кандидатите. Време е да покажем какво искаме и какво не искаме да се случва в София. Гласувах за София, която трябва да бъде един по-светъл и свободен град. Освободен от властта на парите", заяви Григорова пред журналисти.
"Гласувах толкова рано днес, за да покажа и на хората, които толкова рано дори и в неделя отиват на работа, че всеки може да отдели няколко минути, за да участва в политиката", каза още тя.
Още: България гласува на местни избори 2023 г. след предизборен хаос без прецедент (СНИМКИ)
Още: ЦИК потвърди: Партия "Величие" ще има 10 депутати в 51-ия парламент
Още: Проф. Даниел Вълчев: Вижда се, че това са били едни безобразно проведени избори