Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

В Полски Тръмбеш и Стражица уцелиха точния номер с Весела Лечева

24 март 2021, 15:06 часа • 2469 прочитания

Истински фурор сред млади и стари предизвика мобилното стрелбище на кандидата за народен представител от “БСП за България” и многократен световен шампион по спортна стрелба Весела Лечева.

Още: Насилие в София: германски медии за акцията на "Възраждане"

Още: След погрома на "Възраждане": "Протестът им ще уплаши и ще има обратен ефект"

Настандартната кампания мина през Стражица и Полски Тръмбеш. Всеки желаещ имаше право на 4 опита, а за да получи награда, трябваше да уцели 102.

“След като представих програмата ни в повечето населени места от областта, исках да подаря на жителите положителна емоция. В тази пандемия всичко е затворено и хората нямат много поводи за усмивки. Надявам се младите да се заинтригуват и от професионалната стрелба”, обясни идеята си Лечева.

Стрелбището предизвика спомени сред по-възрастните за времето, когато са били в казармата, а младите имаха възможност да се поговорят с Лечева за спортната стрелба.

Още: ДПС на Доган: Няма да бутаме кабинета "Желязков" засега, Росен Карадимов е свързан с Пеевски

Още: "Възраждане" плашат и насаждат страх, еврото няма да ни удари по джоба: БСП вицепремиерът с обрат по "червена линия"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес