Сашо Диков: Ключовите фигури в България са обвързани като свински черва

27 февруари 2021, 11:35 часа • 8530 | прочитания

Разполагаме с компромати. Бъкани сме с компромати". Това заяви водещият на "ЕвроДикоФ" Сашо Диков. "При нас няма милост. Прошка няма", допълни още той.

Още: Антон Кутев: В световен план демокрацията започва да отстъпва

Още: След 4-часова последна фаза в битката за главен архитект: Столичният кмет видя "добри идеи"

"Шефът на Конституционния съд лобира пред министър-председателя той да приеме и да даде пари на ректор, който е докарал до фалит Великотърновския университет", припомни той пред "Делници".

"На всичкото отгоре, за да бъде циганията пълна, шефът на Конституционния съд чете лекции в същия този университет. Ти разбираш ли за каква цигания става дума? На най-високо ниво", изрази своето възмущение Диков.

"Ключовите фигури в държавата са обвързани като свински черва. Очевидно при такава свинска спойка нищо не може да се очаква", категоричен бе журналистът.

Още: Ново начало и за ДСБ: Откриха нова структура на партията в Бургас, след като Пеевски проби старата им (СНИМКИ)

Още: Разцепление в ДПС-ДПС по оста Чакъров - Кючюк. Сигнали за трансфери към Пеевски и протекции за кметове

"Стати Статев е доскорошният шеф на УНСС, който е със сумати имоти в Гърция. Откъде - никой не казва. Има ги в декларацията, но никой не казва. Стати го заплаши с протест на студентите, ако не му даде. Стати натиска Бойко, както самият Бойко признава", завърши Сашо Диков.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес