Второ гласуване на промените в Закона за адвокатурата и обсъждане на продажбата на оборудване, предназначено за Проекта АЕЦ „Белене“ влизат в седмичната програма на Народното събрание, предаде БГНЕС.
Още: Надежда Нейнски: Позицията ни за Украйна е отслабена от факта, че институциите имат различни позиции
Още: Парламентът повиши заплатите в НСО: Средната става 2800 лв.
Народните представители ще приемат решение за възлагане на министъра на енергетиката да проведе преговори с министъра на енергетиката на Украйна или негов представител с цел продажба на оборудване, предназначено за Проекта АЕЦ „Белене“.
Предстои първо гласуване на промените в Закона за подпомагане на земеделските производители, на промените в Закона за личната помощ, както и на Законопроекта за лицата, обслужващи кредити, и купувачите на кредити.
Още: Проф. Палангурски за 3 март: Този празник не обединява нацията, веят се чужди знамена
Още: Никола Минчев: България няма интерес от свят, в който големите си разпределят сфери на влияние