Лидерите на "Демократична България" ще водят листите в София

08 юни 2021, 16:11 часа • 6638 | прочитания

Тримата лидери - Христо Иванов, Атанас Атанасов и Владислав Панев, отново ще водят листите на "Демократична България" в трите столични многомандатни района (МИР) - съответно в 25, в 23 и 24 МИР.

Още: Антон Кутев: В световен план демокрацията започва да отстъпва

Още: След 4-часова последна фаза в битката за главен архитект: Столичният кмет видя "добри идеи"

От обединението изпратиха съобщение до медиите, в което обявяват кои ще са водачите на всички листи.

Ивайло Мирчев ще е първи в листата на обединението в Бургас, а във Варна – Стоян Михалев.

Антоанета Цонева води листата в Пазарджик, Вилдан Байрямова – в Кърджали.

Още: Ново начало и за ДСБ: Откриха нова структура на партията в Бургас, след като Пеевски проби старата им (СНИМКИ)

Още: Разцепление в ДПС-ДПС по оста Чакъров - Кючюк. Сигнали за трансфери към Пеевски и протекции за кметове

В Благоевград водач ще бъде общинският съветник и юрист Иван Димитров, който бе и депутат в 45-ия парламент, след като лидерът на ДСБ Атанас Атанасов влезе от София.

В Стара Загора водач на листата остава юристът конституционалист и преподавател в Софийския университет Атанас Славов, а в Хасково - бившият общински съветник от Димитровград, местен лидер на ДСБ и собственик на аптека Катя Панева. В Перник отново първа е Зорница Стратиева, а в Сливен - зам.-председателят на ДСБ Димитър Сяров.

 

 

Още: Лена Бориславова обяви какво ще направи ПП-ДБ на вота на недоверие

Още: "Величие" отново прокарва опорките си за реакторите на АЕЦ "Белене"

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес