ГЕРБ предлага да бъдат изслушани здравният министър, социалният министър и икономическият министър за здравните, социални и икономически мерки за справяне с пандемията.
Още: Насилие в София: германски медии за акцията на "Възраждане"
Още: След погрома на "Възраждане": "Протестът им ще уплаши и ще има обратен ефект"
Социалистът Георги Свиленски излезе на трибуната и обясни, че предложението било в нарушение на правилника. Той отново настоя да дойде премиерът и да се отчете.
Припомняме, че вчера социалистите настояха Бойко Борисов да дойде в законодателния орган. Това не стана и червените напуснаха пленарната зала след скандал.
Надявам се не е в Брюксел, надявам се не е под карантина, надявам се не е някъде с джипа, сподели Свиленски. Отново искате да го скриете, заподозря той.
Още: ДПС на Доган: Няма да бутаме кабинета "Желязков" засега, Росен Карадимов е свързан с Пеевски
Спрете да нарушавате законите в държавата, защото София и държавата е блокирана от вашите действия, посочи представителят на левицата.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Добре, че не стреляха яйца с боя по БНБ": Делян Добрев за "Възраждане", еврото и бюджета
Още: 3 години без 1 ден война в Украйна: 100 литра червена боя пред руското посолство (ВИДЕО)
В крайна сметка и днес не мина предложението премиерът да дойде в зала, но за сметка на това ще бъдат изслушани Деница Сачева, Костадин Ангелов и Лъчезар Борисов.