Ден 4: БСП продължава да не казва защо евродепутатите ѝ гласуваха да не се наказва корупция

04 февруари 2019, 16:45 часа • 4989 | прочитания

Нова седмица, стар късмет - Столетницата все така мълчи срамежливо като млада девица на въпроса на Actualno.com относно позицията ѝ за корупцията, разпратен до всички нейни депутати, до официалния ѝ имейл и лично до соцлидера Корнелия Нинова. Припомняме и въпроса (ако има забравили го):

Още: Защо хора на Доган минават към Пеевски и какво си мисли, че прави Тръмп: Диана Хусеин в Студио Actualno (ВИДЕО)

Още: Доналд Тръмп-младши идва на посещение в София (СНИМКИ)

След като политическата партия БСП е толкова загрижена за корупцията в страната ни и я приема като лична кауза (надяваме се не пердута), разкривайки корупционни схеми, защо евродепутатите на БСП Георги Пирински, Момчил Неков и Петър Курумбашев на 17.01.2019 гласуваха в ЕП против това да има спиране на евросредства при установена корупция с европари?

Дали ще доживеем отговор - не знаем, но все още се чувстваме млади, така че се надяваме! Макар че се разочаровахме, че никой не ни отговори в неделя (3 февруари) - все пак г-жа Йончева не пропусна да отиде на неделен сутрешен блок, значи е имало хора на пост!

Предвид днешната реалност и очакваните нападки с оглед въпроса ни, представяме няколко доказателства за неутралността ни:

Още: Сарафов прати писмо на Киселова: Напомни й, че иска имунитетите на шестима депутати

Още: Популизъм безкрай: Държавата се упражнява на гърба на трагедията със Сияна и пак обещава мерки

КОРУПЦИЯТА БИЛА САМО СУБЕКТИВНО УСЕЩАНЕ ... ТВЪРДИ СЕ В ГЕРБ

ЗАКОННО Е И ЗАТОВА ПОЛУДЯВАМЕ

БОЙКО БОРИСОВ Е НЕВИНЕН!

БОРИСОВ КАТО В МАТРИЦАТА

Още: Да си българин е в пъти по-скъпо: Нова такса паспорт

Още: За подкуп: Сарафов с нов удар по депутат на Ахмед Доган

ПСЕВДО ВАЛЕРИ

ХУБАВА РАБОТА, АМА БОЙКОВ

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес