При много сериозен интерес премина състезанието по мотокрос "Петрич Гран При" 2018 край Петрич. Инициативата, организирана край село Самуилово за пореден път в областта, предложи много вълнуващи моменти за участници, жители и гости на града. Високият адреналин не попречи на участници да преминат през двукилометровата отсечка, управлявайки майсторски мотори на висока скорост.
Още: Голяма радост: Синът на Ивет Лалова проходи (ВИДЕО)
Още: Огромна трагедия: Боксьор колабира на ринга, лекарите не успяха да го спасят
Най-малкият участник в надпреварата беше 8-годишният Александър Тасев от АСМ "Моторспорт" Симитли, а най-възрастният 60-годишният Живко Бонев.
Още: Весела Лечева с остър коментар за случващото се в БОК
Още: Златен триумф за Стилияна Николова пред родна публика! Сребърен медал за Дара Стоянова
Накрая на състезанието, отличени и загубили се наредиха заедно за обща снимка и споделиха, че нямат търпение да дойде следващата година, за да се включат пак в надпреварата.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Прекрасно! Калояна Налбантова е номер 1 в Европа! (ВИДЕО)
"Интересът, който проявиха доказали се състезатели от различни държави, сам по себе си е критерият, който търсим, за да продължим да инвестираме, както в поддържането на трасето, така и в подпомагане организирането на мотокроса", посочи пред състезателите кметът на Петрич Димитър Бръчков.