Страничният съдия отърва Барселона от поредна загуба на "Аноета" (ВИДЕО)

28 ноември 2016, 07:26 часа • 804 прочитания

Отборът на Барселона се отърва от загуба при гостуването на Реал Сосиедад в мач от 13-тия кръг на Примера Дивисион. Каталунците завършиха 1:1 с Реал Сосиедад, след като домакините поведоха в 53-тата минута, а при 1:1 в 84-тата минута техен втори гол беше отменен заради несъществуваща засада.

В седем поредни домакински мача преди този Сосиедад не беше губил срещу Барса, като в предишните си три домакинства баските бяха спечелили три пъти срещу каталунците. Сега Лео Меси донесе точката за Барса, но страничният рефер също помогна решително, след като вдигна флага при голова добавка на Хуанми. Така Барселона остава на второ място в Испания, с 27 точки, на 6 пункта зад лидера Реал Мадрид и преди Ел Класико на 3 декември, което ще се играе на "Камп Ноу" от 17:15 часа българско време.

Развоят на мача и как Барселона се отърва от загубата научете в Sportlive.bg.