Ръководството на Манчестър Юнайтед ще даде „кредит на доверие“ на мениджъра на тима Ерик тех Хаг въпреки колебливото представяне на отбора от началото на сезона. Това съобщиха медиите на Острова. Според информациите шефовете на „червените дяволи“ за момента не обмислят да правят треньорска рокада въпреки недоволството на част от феновете и специалистите.
Още: Велико! Българин отново ще играе в английската Висша лига
Още: Почина една от големите футболни легенди на Аржентина
Юнайтед е далеч от познатата форма
От началото на кампанията Манчестър Юнайтед не е на очакваното ниво като е изиграл 14 мача във всички турнири. В тях „червените дяволи“ са записали седем победи и седем поражения. В последния кръг на Висшата лига тимът на Тен Хаг буквално бе унижен от градския си съперник Манчестър Сити на „Олд Трафорд“. За момента Юнайтед заема осмо място в Премиър лийг с 15 точки – 11 от лидера Тотнъм.
Тен Хаг е обект на много критики
Заради слабото представяне на отбора Ерик тен Хаг е подложен на непрестанни критики. Това обаче не притеснява ръководството на Манчестър Юнайтед и то не бърза да търси заместник на нидерландеца. Според изпълнителния директор на „червените дяволи“ Ричард Арнолд именно Тен Хаг е човекът, който може да извади отбора от кризата, в която се намира през настоящата кампания.
Още: Почина емблематичен германски футболен треньор, който беляза кариерата на играч от Пеневата чета
Още: Млад български футболен талант получи шанс за голям пробив в Милан
ОЩЕ: "Пас към миналото": Оцеля в самолетна катастрофа, за да качи Юнайтед и Англия на върха
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: По примера на Барса - и Реал измъкна победа в добавеното време! "Кралете" не се отказват от титлата
Още: 7-кратен шампион на Европа ще трябва да забрави за Шампионска лига - а май и за другите евротурнири