Мъри не се даде на Моуриньо: Гьозтепе измъкна точка от Фенербахче в 95-ата минута (ВИДЕО)

18 август 2024, 01:37 часа • 3182 прочитания

Гьозпепе на Станимир Стоилов и Фенербахче на Жозе Моуриньо завършиха 2:2 в двубой от втория кръг на турската Суперлига. На "Гюрсел Аксел" Ромуло донесе хикса на измирския отбор в петата минута от добавеното време на срещата. Мачът ще бъде запомнен и със скандална случка.

Фенербахче поведе, но Гьозтепе се добра до хикс

В 30-ата минута гол на Ромуло беше отменен, след като съдията видя нарушение в атака на Кубилай. В продължението на първата част Фенербахче първо поведе от дузпа чрез Един Джеко, а малко по-късно Юсеф Ен Несири удвои.

ОЩЕ: Сираков обявил пред фенове на Левски, че Мъри повече няма да стъпи на „Герена“ (ВИДЕО)

Скандал с президента на Фенербахче

След почивката президентът на "жълтите канарчета" Али Коч слезе на терена, тъй като имаше много фенове на истанбулския гранд, останали извън стадиона, и искаше да разреши казуса. Бизнесменът обаче бе замерян от феновете на "Гьоз-Гьоз", а впоследствие нападнат в гръб. След известно прекъсване мачът продължи. В 67-ата минута Корай Гюнтер намали изоставането на домакините, а в добавеното време на двубоя Ромуло прати в екстаз феновете по трибуните.

ОЩЕ: Мениджър от Висшата лига засипа с похвали Станимир Стоилов