Германия пак не можа да победи Италия, Чили наказа Англия

16 ноември 2013, 10:26 часа • 17562 прочитания

В може би най-интересната приятелска среща от миналата вечер Италия и Германия завършиха 1:1 в контролна среща, част от подготовката на двата тима за Мондиал 2014 година в Бразилия. Така за пореден път Германия не можа да запише успех над "скуадра адзура" - един от най-неудобните противници за бундестима.

Двата тима си размениха по един гол през първата част и така срещата остана без победител, пише football24.bg. Матс Хюмелс изведе Бундестима напред в 8-ата минута, а в 28-ата Иняцио Абате изравни. Десният бек на "Милан" вкара след много красиво двойно подаване с колегата си в защита от "Ювентус" Леонардо Бонучи, който подаде с пета.

Междувременно насред Лондон играещият изключително офанзивен футбол тим на Чили наказа домакините от Англия, побеждавайки с 2:0. Всичко беше решено от крилото на "Барселона" Алексис Санчес, който наниза два гола. Санчес се разписа с глава седем минути след старта на мача, а в продължението на срещата вкара и втори гол след грешка на Гари Кейхил.