Челси се развихри с 6 гола в Англия, Байерн оцеля в 5-голов трилър в дебюта на Компани (ВИДЕО)

25 август 2024, 18:52 часа • 1353 прочитания

Английският гранд Челси разгроми Уулвърхямптън с 6:2 като гост в мач от втория кръг на Висшата лига. "Сините" показаха реакция след загубата от Манчестър Сити в първия кръг и постигнаха първа победа през новия сезон на Премиър лийг.

Челси разгроми Уулвърхямптън

Чуквунонсо Мадуеке отбеляза хеттрик за лондончани, а по един гол добавиха Николъс Джаксън, Коул Палмър и Жоао Феликс. Куня и Ларсен пък отбелязаха попаденията за "вълците", като на почивката резултатът бе 2:2, но през втората част "сините" вкараха четири безответни гола.

Видео репортаж от мача Уулвърхямптън - Челси:

Байерн обърна Вердер Бремен

В друг мач от топ 5 първенствата на Европа Байерн Мюнхен трябваше да прави пълен обрат от 1:2 до 3:2, за да вземе победата над Вердер Бремен в първия си мач от новия сезон в Бундеслигата. Джамал Мусиала и Серж Гнабри вкараха по един гол, а Камински от Вердер си отбеляза автогол. Мачът бе дебютен за новия треньор на Байерн Венсан Компани.

Още спортни новини четете в Actualno.com!