Байерн Мюнхен вкара 20 гола за 7 дни! Френски талант блести срещу Вердер (ВИДЕО)

21 септември 2024, 18:36 часа • 401 прочитания

Баварската машина на Венсан Компани вкара 5 гола на Вердер Бремен и общо 20 от 14 септември насам. След 6:1 срещу Киел и победата с 9:2 в двубоя от Шампионска лига с Динамо Загреб Байерн Мюнхен размаза "бременските музиканти" и запази суха мрежа в сблъсък от четвъртия кръг на Бундеслигата. Над всички в мача бе Майкъл Олисе, който се отчете с две попадения и две асистенции.

Байерн Мюнхен разгроми и Вердер! Майкъл Олисе блести

На "Везерщадион" баварците, които са единственият отбор със 100%-ов точков актив в германското първенство, откриха резултата в средата на първото полувреме. Хари Кейн изведе Олисе, който преодоля противниковия вратар за 0:1. До почивката 22-годишният французин асистира на Джамал Мусиала, за да може германският национал да удвои аванса.

ОЩЕ: С погрома над Динамо Загреб: Байерн записа впечатляващ рекорд в Шампионска лига

Байерн Мюнхен

Статуквото се запази и след почивката. В 57-ата минута Олисе даде втори голов пас, материализиран от Кейн. 180 секунди по-късно отново крилото влезе под светлината на прожекторите и се разписа за 0:4. В 65-ата минута Серж Набри се присъедини към шоуто, с което оформи крайния резултат.

ОЩЕ: За да откаже конкуренцията: Байерн предлага нов договор на една от големите си звезди