Страх: ПВО система Панцир-С1 пази Путин на концерта в Москва (ВИДЕО)

22 февруари 2023, 16:51 часа • 2286 | прочитания

Система за противовъздушна отбрана Панцир-С1 бе забелязана в близост до стадион "Лужники" в Москва, където днес се провежда голям митинг-концерт по случай годишнината от обявяването на "независимостта" на т.нар. ДНР и ЛНР. Разполагането на комплекса точно срещу стадиона явно не е случайно, тъй като на събитието присъства и руският президент Владимир Путин.

Още: Нова влакова катастрофа в Гърция преди Великден

Още: Дрон за малко да свали пътнически самолет край Дубровник

Кадри разпространи и основателят на разследващата група Conflict Intelligence Team Руслан Левиев, който потвърди информацията за тв канала "Дожд".

Както писахме по-рано, на концерта под наслов "Слава на защитниците на Отечеството!" бяха събрани многобройни статисти, докарани организирано от предприятия. ОЩЕ: Събраха масовката за концерта с Путин часове по-рано, забранено им е да говорят с медии (СНИМКА)

На масовката са обещани по 500 рубли на човек, които трябва да им бъдат преведени на следващия ден след концерта.

Още: Руски бивш военен съсипа руската пропаганда: Леем тонове кръв и казваме на това "победа" (ВИДЕО)

Още: Украйна се отказва от Крим, за да има мир? Киев подкрепя 9 от 10 аспекта на идеите на САЩ

Още: Папата не прие Джей Ди Ванс

Още: В подкрепа на Екрем Имамоглу: Опозицията в Турция готви нов митинг

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес