Руска пропагандистка шокирана от посещението на Зеленски в "обкръжения" Бахмут (ВИДЕО)

23 март 2023, 14:57 часа • 14633 | прочитания

Посещението на украинския президент Володимир Зеленски в Бахмут вчера, 22 март, ядоса една от водещите руски пропагандаторки, журналистката Олга Скабеева, която поиска да разбере какво точно се случва в крайна сметка там. Все пак руската пропаганда не спира да твърди, че градът е обкръжен от руските сили и в него няма как да се влезе. 

Още: Да е близо до Вучич: Разследват Додик за луксозна вила

Още: Нови данни за огромен брой убити руски войници, дадоха на Тръмп хитър план за натиск спрямо Путин (ОБЗОР-ВИДЕО)

Въпреки уверенията на руската пропаганда обаче Зеленски безпрепятствено отиде вчера до тази гореща точка от фронта, държа реч пред украински военнослужещи и им раздаде награди. Скандализирана от това, Скабеева поиска от госта в предаването си, също пропагандатор, Александър Сладков да обясни как е възможно това след като уж Бахмут е почти превзет от руските сили.

"Сигурна съм, че сте видели кадрите, в които се съобщава, че Зеленски е пристигнал там и е минал по същия този "път на смъртта", който напълно се контролира от руските артилеристи. Тоест не го контролират ли? Или Зеленски не е отишъл? Как стоят нещата?", повиши тон видимо раздразнена Скабеева. ОЩЕ: Зеленски посети фронта при Бахмут (ВИДЕО)

Събеседникът й Сладков отговори неясно, че още преди ефира е подчертал, че няма информация какво се случва в Бахмут. "Не знам, там има различни източници", отговори той, разпервайки ръце.

Още: Русия с унищожителна атака по Днипро, градът е в пламъци (СНИМКИ и ВИДЕО)

Още: "Не за първи и не за десети път разказа за СВО": "Комерсант" за Путин

Още: ООН отхвърли идеята на Путин за временна администрация в Украйна

Още: Кратък срив: Проблеми в X (Twitter) лишиха потребителите от достъп до платформата

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес