Пак спад на новите случаи на коронавирус в Русия

25 юни 2020, 13:50 часа • 2405 прочитания

Броят на заразените с коронавирус в Русия през последното денонощие се увеличи със 7 113 човека и достигна 613 994, съобщи оперативният щаб за борба със заболяването.

Още: Арестите в Румъния и топлата връзка с Калин Джорджеску: Говори бившият румънски президент Бъсеску

Още: Какво е условието на САЩ за сделката с полезните изкопаеми с Украйна?

Ръстът на заболеваемост е намалял и е достигнал рекордно нисък процент – 1,17, съобщи ТАСС. Вече девет дни подред броят на заразените не надхвърля 8 000 и в рамките на около седмица намалява постоянно, посочва БГНЕС.

Излекуваните пациенти за изминалите 24 часа са 6 342, като общият им брой от началото на епидемията достигна 375 164, което съставлява над 61% от заразените.

Смъртните случаи, причинени от усложнения от коронавируса, са 8 605, като през последното денонощие са починали 92-ма души.

Още: Руски удари по Одеса, има щети по енергийната инфраструктура, жилищни сгради горят (ВИДЕО)

Още: НА ЖИВО: Кризата в Украйна, 07.03.25 - Унгария пак против решителна помощ от ЕС за Украйна

Още: "НА ЖИВО: Последна информация и всичко за коронавируса, 25 юни"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес