Задържан е Фаредин Мехмед - основният заподозрян за убийството на съпругата му. Това съобщиха от прокуратурата, с уточнението, че убийството е извършено по особено жесток начин.
Още: Имоти за милиони и данъчни задължения: Историята на Петьо Еврото и Любена Павлова
Още: Граждани обявиха голям успех по делото за инсинератора на Гайтански във Върбовка
Не са провеждани разпити досега, защото Мехмед не бил адекватен - бил е пиян, добавиха от държавното обвинение.
Има достатъчно доказателства, че той е убиецът, включително свидетелски показания. Има и видеозаписи, че двамата - той и жертвата, са се движили заедно, казаха от прокуратурата.
Срещу Мехмед е имало ограничителна мярка спрямо жена му - заради предишни конфликти. Той е нарушил мярката, твърдят от прокуратурата.
Още: Викат на разпит братя Домусчиеви по делото срещу Васил Божков
Още: "Фалшива инвестиция" в БЕХ: Мъж изгуби 50 000 лв.
За убийството наказанието е от 15 до 20 години затвор, доживотен затвор или доживотен затвор без замяна.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Отвлякоха 18-годишно момиче от бензиностанция край АМ "Струма"
Още: Само един от тийнейджърите, употребявали вредни вещества, остава в болница