Смъртни заплахи е получил в интернет артистът Иво Димчев. За тях сподели самият той в социалните мрежи.
Още: Съдът го защитава, МВР се готви да го депортира: Нов епизод в историята на саудитски бежанец
Още: "Добре, че децата са във ваканция": Кола се преобърна между две училища в София (СНИМКИ)
Някои от тях звучат така: "Знам за теб повече, отколкото ти за себе си. Знам къде живееш. Имам фетиш към това да те убия и скоро ще го направя… Още малко ще дишаш въздуха на тази земя”.
ОЩЕ: Иво Димчев изненада всички с нова визия (СНИМКА)
Изпълнителят разказва, че заплахите са от месеци и от различни хора. В един от последните случаи той е заплашен с убийство по особено жесток начин.
Още: Няма да бъде съдена: Майката, убила децата си във Вакарел, не е разбирала какво прави
"Реших, че трябва да сигнализирам органите на реда", каза Димчев в ефира на Нова телевизия. След като подал сигнал, артистът чакал два месеца отговор от прокуратурата. Получил писмо по пощата, в което пишело, че според прокурор Ивайло Гоцков няма достатъчно сериозен мотив за образуване надосъдебно производство.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: В апартамент в Перник: Арест за жена, поставяла незаконно ботулинов токсин
Още: Екшън в българско село: Мъж стреля с пушка по свой враг
По думите му, ако такава заплаха бъде отправена в САЩ, където често живее, извършителят веднага ще бъде намерен и арестуван.