С чук и секач дядо се опита да открадне жп инфраструктура в Пловдив

15 септември 2023, 16:16 часа • 7762 | прочитания

С чук и секач дядо се опита да открадне жп инфраструктура в Пловдив. Това съобщиха от МВР. Случаят е от вчера  и е станал  района на новостроящо се трасе на жп гара „Тракия“. 

Още: Пиян шофьор с багаж пропадна в канавка

Още: Купени гласове: Пак броим бюлетини, но в София-област и Стара Загора прокуратурата вече се е уверила как е

Работници заловили мъж, който се подготвял да пререже и открадне многожилен комуникационен кабел. ОЩЕ: Младежи са заподозрени в кражба на жп инфраструктура в Пловдив

Пристигналите униформени установили, че става дума за техен 74-годишен познайник, а при предприетите бързи заградителни действия е заловен и неговият 54-годишен помощник. Двамата са отведени за срок до 24 часа в полицейския арест. Образувано е бързо производство.

 

Още: Връщат от Чехия заподозрените за убийството на Мариян в Кула

Още: Заловиха обвинените за убийството на Мариян от Кула в Чехия

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Китанова
Деница Китанова Отговорен редактор
Новините днес