Делото за загиналия в катастрофа журналист Милен Цветков влиза отнов в съда. Синът на дългогодишния депутат от ГЕРБ Лъчезар Иванов (известен с прякора Лъчо Мозъка) ще бъде разпитан по делото за смъртта на Милeн Цветков, съобщава НОВА ТВ.
Още: Пожар в столичен квартал вдигна на крак огнеборците
Още: "Бавносъдието" постави нов рекорд: Дело за 100 лева се точи 14 години
Георги Иванов ще се изправи пред магистратите, тъй като е свидетел на инцидента, който навръх Великден миналата година отне живота на журналиста. Иванов се е возил на задната седалка на джипа, помел Цветков на столично кръстовище. След катастрофата той е избягал от местопроизшествието.
За смъртта на журналиста на подсъдимата скамейка е изправен Кристиан Николов, за когото експертизи доказаха, че е шофирал след коктейл от наркотици и хапчета.
Какво се случи в злощастната нощ, припомнете си ТУК: Изглежда Милен Цветков е убит от дрогиран шофьор
Още: Сарафов поиска главата на високопоставен окръжен прокурор
Още: Скрити в дървени стълби: Хванаха контрабандни цигари