Депутатът Явор Божанков коментира в своя Фейсбук профил инцидента, при който синът му е прострелял дете по време на рожден ден.
Още: Полиция и жандармерия засилват контрола около храмовете у нас в навечерието на Великден
Още: Един е загинал, а 32 са ранени на пътя през последното денонощие
Коментарът
"Моля за разбиране в този момент.
Още: Дете простреля свой връстник на рожден ден
За сега зная само, че на рожден ден в с. Арабанси, на който присъстват децата ми с майка им, децата намират оръжие, което мислят за играчка. Но не е. Оръжието е на собственика на къщата. Рожденния ден е на жена му. Големият ми син е в шок. Лелята на сина ми, която е годинка по-голяма от него е вече добре - ранена в пръста на крачето. Можело е да се случи и най-лошото. Благодарим на Господ, че не е.
Още: Двоен ръст на платените глоби за нарушения на пътя през април
Още: Задържаха пиян и дрогиран шофьор, пътувал за Бургас за празниците
Не отговарям на телефона на вашите обаждания защото в този момент отивам при децата и искам да бъда до тях."
Инцидентът
Припомняме, че по-рано бе съобщено за инцидент, при който дете намира пистолет и мислейки го играчка прострелва свой връстник. От коментара на Божанков става ясно, че това е лелята на сина му, която е с една година по-голяма от него.
Още: Две верижни катастрофи на магистрала "Тракия"
Още: Повдигнаха обвинение за убийството на младия мъж край Несебър
Още: Бебето дърпало пушката за цевта: Ето как започнал ужасът във Враца