Незаконен боен арсенал и голямо количество контрабанден алкохол иззеха полицаи от село Труд от частен дом в село Манолско Конаре. Новината става ясна от бюлетина на МВР.
Още: Съдът го защитава, МВР се готви да го депортира: Нов епизод в историята на саудитски бежанец
Още: "Добре, че децата са във ваканция": Кола се преобърна между две училища в София (СНИМКИ)
С полицейска заповед собственикът на имота е задържан за едно денонощие. Проверката е извършена вчера, като униформените претърсили дома на криминално проявен и осъждан жител.
Алкохолът
В хода на процесуално-следствените действия в имота са открити и 3400 литра течност с мирис на алкохол, без платен акциз.
Открили и оръжия
Полицията открила да се съхраняват без необходимите документи 5 пушки, една от които самоделно направена, а друга – въздушна. Конфискувани са и 4 цеви, 2 оптични прибора за огнестрелно оръжие, 250 бойни патрона и още толкова ловни. ОЩЕ: Взеха му пушките и алкохола: Мъж е задържан в кърджалийско село
Още: Няма да бъде съдена: Майката, убила децата си във Вакарел, не е разбирала какво прави