Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Отново масов бой в Казанлък с пострадали и задържани

02 август 2023, 13:59 часа • 2773 прочитания

Трима души са пострадали при сбиване, станало снощи на улица в Казанлък, оказана им е медицинска помощ.

Още: Актьорът Димо Алексиев се размина с най-леката мярка за неотклонение

Още: Автобус с украинци катастрофира край Добрич

Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора. По случая за срок до 24 часа са задържани 29-годишен мъж и 35-годишна жена.

Сигнал за инцидента е получен снощи в 22:25 часа, а на място са изпратени два екипа на местното Районно управление. По първоначална информация е възникнал скандал, който прераснал в сбиване на група лица. Работата по случая продължава. Материалите предстои да бъдат докладвани на прокуратурата.

ОЩЕ: Пребиха до смърт мъж в монтанското село Габровница

Още: "Секретно": МВР не казва има ли разработка срещу лидера на "БОЕЦ" и журналист от BIRD заради архива на Петьо Еврото

Още: До спирка в София: Кола помете кошче и бордюри, по чудо няма пострадали (СНИМКИ)

Това не е първото масово сбиване в града. През март на паркинга на Кооперативния пазар в Казанлък възникна масово сбиване между два рода от павелбанските села Тъжа и Манолово, при което един човек загина. От Областната дирекция на МВР в Стара Загора бяха набелязани конкретни мерки за подобряване на сигурността в региона.

ОЩЕ: Обвиниха 18-годишен, ограбил таксиметров шофьор в Казанлък

Още: Градският прокурор на София не е декларирала надлежно 27 000 лв. от продажба на "Мерцедес"

Още: След обвинение в пристрастност и съдийски отвод: Дело срещу депутати от "Възраждане" започва отначало

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивелин Стоянов
Ивелин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес