Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Делото срещу акушерката Емилия Ковачева продължава през септември

14 август 2017, 11:41 часа • 1366 прочитания

Делото срещу акушерката Емилия Ковачева, подсъдима за опит за убийство на 4-дневно дете, продължава през септември, предаде БГНЕС.

Още: Актьорът Димо Алексиев се размина с най-леката мярка за неотклонение

Още: Автобус с украинци катастрофира край Добрич

Днес стана ясно, че не са готови две експертизи. Следващото заседание по делото е насрочено за 13 септември.

Припомняме, че Софийската градска прокуратура изправи пред съда акушерката за това, че направила опит умишлено да умъртви малолетната Никол. В досъдебното производство са разпитани 31 свидетели, изготвени са били и експертизи.

През юли 2016 г. Ковачева излезе на свобода под парична гаранция от 1500 лв. Акушерката твърди, че е невинна и не тя е жената от видеозаписите на охранителните камери.

Още: "Секретно": МВР не казва има ли разработка срещу лидера на "БОЕЦ" и журналист от BIRD заради архива на Петьо Еврото

Още: До спирка в София: Кола помете кошче и бордюри, по чудо няма пострадали (СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Румен Скрински
Румен Скрински Отговорен редактор
Новините днес