Защо някой български журналист не намери някой напушен холандски депутат и да го пита: "Ти, бе, защо не харесваш България"

23 ноември 2022, 08:17 часа • 2498 | прочитания

"Като не сме пригодни за Шенген, да напускаме". Това заяви бившият председател на БСП Михаил Миков, който обаче критикува и организацията по защита на границата ни с Турция.

Още: Заплахите на Тръмп напомнят един неприличен виц. Не му се връзвайте: Старият политически импотент не може да ги изпълни

Още: Украйна воюва с двама насилници - военен и търговски, Путин и Тръмп

С какво "Фронтекс" помага на България, продължи Миков, който опонира на констатация, че се дават пари на страната ни - били "пренебрежимо малко" спрямо това, което се давало на Турция.

Миков говори пред БНТ и в процеса на разговора беше казано, че българската полиция не разполага със специализирани за преследване автомобили.

ОЩЕ: Как полицейският бус е ударен от буса с мигранти при Казичене: прокуратурата обясни

Още: Ходете вие да почивате за 40 лева нощувка на морето

Още: Администрацията на Тръмп не прави нищо без пари - казаха го официално

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес