Всички съгрешиха и вкупом ненужни станаха

11 април 2024, 08:25 часа • 5290 | прочитания

Това заяви бившият служебен вътрешен министър Иван Демерджиев, коментирайки какво се случва в МВР - цитирайки Библията.

Още: Украйна воюва с двама насилници - военен и търговски, Путин и Тръмп

Още: Ходете вие да почивате за 40 лева нощувка на морето

Демерджиев каза, че вътрешният министър Калин Стоянов "истерично" искал да махне предишния главен секретар на МВР Петър Тодоров и че вярва на Живко Коцев, искал с него да работи. После нещата се промениха, напомни бившият МВР министър пред БНТ. "Вечно отсъстващият министър - Калин Стоянов много обича да се крие зад гърба на някой", добави Демерджиев.

Според Демерджиев, всичко идва от политическите противопоставяния в сглобката - когато нещо се случи, то моментално се вижда по такива скандали като с Живко Коцев.

Още: Пуснали сме едни с отвертки, които поправят ядрените реактори

Още: Администрацията на Тръмп не прави нищо без пари - казаха го официално

Още: Украински посланик: Доброволно ще стана губернатор на окупираната Москва, за да управлявам правилно тези територии

Как някой очаква да бъдем приети пълноправно в Шенген при всичката кал - премиерът публично казва, че не вярва на службите, окалване на знакови за системата хора, арести, обобщи бившият министър. Интересно защо не изтече копие от протокола за разпит на Калин Стоянов, попита той: Протоколите цъфтят: Кирил Петков е каратист, заплашва и рекетира с Божидар Божанов

МВР има, доколкото не ме лъже паметта, има 9 синдиката - 1 застана зад Калин Стоянов. Да изкараш подчинените си да те защитават е позорна практика, заяви Демерджиев, правейки паралел с Иван Гешев - първият главен прокурор, който беше свален преди завършека на мандата му.

Още: Ако е настъпил бай Мюмюн мотиката, да си носи последствията

Още: Путин иска да завърши делото си преди да приключи абсолютно безсмисления му от историческа гледна точка живот

Известно ли му е на Калин Стоянов за един служител на много висока позиция в СДВР, наречен Миро Тигъра предвид "събуждането" на Никола Николов-Паскал, попита Демерджиев и посочи, че въпросният "тигър" е назначен от Стоянов.

Борисов 12 години управляваше държавата и е странно, че митичните фигури на контрабандата не са в затвора

Още: Отношенията ми с Тръмп не са толкова близки, за да кажа колко близък е с Путин

Още: Едно време какви шефове имаше тотото (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес