Излиза документален филм за Крис Браун

24 април 2017, 10:40 часа • 2946 | прочитания

Документалният филм на Крис Браун "Добре дошли в живота ми" (Welcome To My Life) ще се появи в кината през юни, съобщи "Контакт мюзик".

Още: Почина голямата холивудска звезда Вал Килмър (ВИДЕО)

Още: Обявиха номинациите за наградите на СБФД: "Гунди - Легенда за любовта" е със 7

27-годишният певец редовно вижда лицето си по списанията заради публичните си изяви извън закона и драматичните отношения с околните. Ето защо е решил да покаже и своята гледна точка.

В създадения специално за филма уебсайт пише: "Този завладяващ документален филм се движи отвъд светлината на прожекторите и минава през жълтите заглавия, за да разкаже поп звездата собствената си история. Лични разкази и интервюта с него дават отговори за зараждането на страстта му към музиката, бурните му и много публични връзки, изживените вече трудности и тези, които предстоят с напредването на годините“.

Във филма почитателите на Браун ще чуят много негови приятели – Ъшър, Дженифър Лопес, Джак Халед, Мери Джей Блайдж, Майк Тайсън, Рита Ора и Джейми Фокс, както и някои невиждани преди това концерти и работни проекти.

Още: Най-после! Разкриха актьорите, които ще изиграят музикантите от The Beatles на големия екран (СНИМКА)

Още: Почина легендарен френски режисьор

Публиката ще научи подробности и за една от най-пиперливите теми около певеца – побоят през януари 2009 г. над тогавашната му приятелка Риана.

В трейлъра той казва: "Чувствах се като чудовище. Мислех за самоубийство и всичко останало. Аз не спях, не ядях. Просто прекалих“.

Майката му Джойс Хокинс признава, че инцидентът се е превърнал в "най-лошия ден" в живота й, а вероятно и в неговия. "Имах чувството, че ще загубя детето си", казва тя.

И макар след неприятната случка Крис Браун да бе осъден на петгодишна пробация и да мина на близо двегодишни консултации със специалисти, Риана остава резервирана към бившия си приятел и твърди, че той не може да се промени.

Още: Гледаме "След дъжда: Откраднатите от Путин деца се завръщат у дома" безплатно в София

Още: Носителят на "Оскар" анимационен шедьовър "Потоп" вече е в кината в България

Източник: БГНЕС

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес