Защитник на Левски мисли върху няколко оферти от Франция

06 януари 2024, 19:25 часа • 3076 | прочитания

Защитник на Левски мисли върху няколко оферти от френски клубове. Става въпрос за крайния бранител на „сините“ Жереми Петрис. Както е известно договорът на десния бек изтича след края на настоящия сезон и за момента няма изгледи, че той иска да го поднови.

Още: Левски загубил от Черно море за Купата заради един фактор, Веласкес очаква съвсем друг мач за първенството (ВИДЕО)

Още: "5-6 клуба са стабилни, другите са пред фалит": Гонзо разкри плачевното състояние на българския футбол

Три отбора се борят за подписа на Петрис

Според информация на френското издание „RMC Sport” три местни тима се борят за подписа на Жереми Петрис. Имената на клубовете не се споменават, но се знае, че един се бори за оцеляване в Лига 1, а другите два са сред водачите във второто ниво на футбола в страната.

Жереми Петрис

Договорът на Петрис изтича след по-малко от 6 месеца

Въпросните три отбора вече са изпратили своите оферти до Петрис и бранителят обмисля предложенията. Тъй като договорът на защитника изтича след по-малко от 6 месеца, той може да преговаря свободно с всеки един друг тим.

Още: За какво се харчат 24 милиона в българския футбол: БФС даде отчет - ще е на загуба от почти милион

Още: Кратък, точен и ясен: Томаш отхвърли популярна теза за целта на ЦСКА (ВИДЕО)

Вариантите пред него са или да изчака да свърши сезона и да премине в даден отбор като свободен агент, или да убеди ръководството на Левски да го продаде. „Сините“ най-вероятно ще склонят да трансферират играча, за да не го изгубят без пари.

По-рано днес пък Благой Георгиев проговори за провалената сделка между Левски и Джо Диксън.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес