Задава се голяма среща в Левски: Сираков, Ивков и Стоилов сядат на една маса

24 март 2023, 17:56 часа • 2603 | прочитания

Ръководителите на Левски, в лицето на собственика Наско Сираков, изпълнителния директор Ивайло Ивков и старши треньора Станимир Стоилов, може да седнат на една маса, за да отговарят на въпроси за настоящето и бъдещето на клуба. Тримата получиха покана за среща от Националния клуб на привържениците на Левски (НКП).

Още: Голмайстор №1 на българския елит е бил готов да играе без пари, но Хубчев не се е възползвал

Още: Една от най-големите медии в света се скъса да хвали Веласкес: Пишел история с Левски

НКП кани ръководството на Левски на среща на 1 април

Сред поканените са и председателят на Управителния съвет на Левски Даниел Боримиров, както и собственикът на компанията, която се явява генерален спонсор на "сините" - Мило Борисов. От НКП на Левски предлагат срещата да се състои на 1 април от 12:00 часа в кафето на НКП Левски на бул. "Тодор Александров" 23 в София.

ОЩЕ: Наско Сираков стартира среща с феновете по градове

Наско Сираков и Иво Ивков

Още: Ас на Лудогорец: На някои стадиони в България има омраза към нас, но това ме мотивира

Още: Левски обезкървява основен конкурент в Първа лига

НКП иска отговори на "тежките въпроси" за Левски

"Управителният съвет на Националния клуб на привържениците на Левски взе решение да отправи покана към ръководните и отговорни фактори в любимия клуб за среща с левскарите. Тези левскари, които неизменно и неуморно следват и подкрепят отбора по градове и стадиони из цялата страна и чужбина. Тези, които са на всеки домакински мач, който се играе в нашия дом стадион "Георги Аспарухов", пишат от НКП.

Кои са поканени на срещата за Левски?

"Каним и настояваме президента на Клуба Наско Сираков, председателя на УС Даниел Боримиров, изпълнителния директор Ивайло Ивков, старши треньора Станимир Стоилов и собственика на компанията Мило Борисов, която управлява Левски, да седнат на една маса и да отговорят на тежките въпроси за настоящето и бъдещето на вековния клуб", допълват от НКП.

Както е известно, в момента има известни търкания между собственика на Левски Наско Сираков и изпълнителния директор Иво Ивков, като двамата взаимно се обвиняваха в лъжи. По-рано пък Ивков каза, че със Сираков вече не гледат в една посока за развитието на Левски. На срещата, организирана от НКП, са поканени представители на над 80 левскарски структури, фенклубове и групи от цялата страна и чужбина. 

ОЩЕ: Сираков няма вариант за нов директор, ако Ивков напусне

Още: 6+ за Питас: ЦСКА потрепери, но взе най-важния си изпит и е на финал за Купата на България!

Още: Дежавю! БФС пак глоби Вуцов, който не спазвал наказанието си

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес