"Време му е за по-високо ниво": Голяма звезда на Лудогорец е на изхода

25 март 2024, 13:48 часа • 2366 | прочитания

Звездата на Лудогорец Якуб Пьотровски е пред напускане, твърдят медиите в родината му Полша. "Тема Спорт" пише, че полският национал работи по изходящ трансфер през идното лято в търсене на следващата крачк от развитието на кариерата си.

Още: Радост за Вили Вуцов! Последният в Първа лига шокира ЦСКА 1948 в Бистрица и записа трета победа през сезона

Още: Феновете на Левски скандират "Оставка!", Веласкес им благодари за атмосферата - чувствал се като на "Герена"

Лудогорец може да изгуби Якуб Пьотровски

"Националът на Полша работи по трансфер. Време му е да премине на по-високо ниво. Този сезон той има 15 гола и 4 асистенции в 40 мача във всички турнири за Лудогорец. При това говорим за футболист, който има и дефанзивни задачи в центъра на терена", пише изданието transfery.info, цитирано от "Тема Спорт".

Якуб Пьотровски срещу Фенербахче

Галатасарай иска звездата на "орлите"

От Лудогорец вече са предложили нов договор на Пьотровски, но той изчаква да види как ще се развие ситуацията около него. В момента полузащитникът се наслаждава на много силен период както на клубно, така и на национално ниво, като бележи и не малко попадения.

Още: Гредата и ВАР не спряха Левски срещу Септември! Критикуван от Сираков пак е големият герой

Още: 11 треньора за 5 години: Звезда на ЦСКА разкри как това вреди на отбора и проговори за кризата

Интерес към Пьотровски има от страна на Галатасарай. Пратеници на гранд от Истанбул са гледали Пьотровски в двубоя на Полша срещу Естония, като ще бъдат на трибуните и за финалния плейоф за Евро 2024 срещу Уелс. Контрактът на поляка с Лудогорец е до лятото на 2025 година.

ОЩЕ: Лудогорец предложи на капитана си да остане срещу по-ниска заплата

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес