Организираните фенове на ЦСКА от „Трибуна Сектор Г“ атакуваха остро „колегите“ си от Левски след Вечното дерби между двата тима вчера. Както е известно „червените“ победиха съперника с 2:0, но успехът се оказа недостатъчен, за да може отборът от „Борисовата градина“ да триумфира с титлата в Първа лига.
Още: БФС пощади Левски и Ботев Пловдив - разминаха се само с глоби след ексцесиите на „Герена“
Още: Сираков се смили и „размрази“ звезда на Левски, явно новият му договор се пече
По време на двубоя между Левски и ЦСКА се игра и мачът между Черно море и Лудогорец. Привържениците на „сините“ първо изригнаха при гола на „орлите“, а след края на мача във Варна, който завърши малко по-рано, не скриха радостта си от факта, че „вечният враг“ няма да стане шампион.
Армейци, След всяко дерби ви благодарим за присъствието и себераздаването, но за вчера думите не могат да бъдат...
Още: Вили Вуцов след дебюта на Светльо за Левски: Една голяма мечта на фамилията се сбъдна
Posted by Трибуна Сектор Г on Thursday, June 8, 2023
Поради тази причина днес от „Трибуна Сектор Г“ пуснаха декларация, в която коментират поведението на съперниковите привърженици. Ултрасите на ЦСКА също така благодариха на всички „армейци“, които са били вчера на трибуните на Националния стадион „Васил Левски“, за да подкрепят момчетата на Саша Илич.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: „Време е някой да подшушне на дон Треньор да спре с това, че Левски бил най-добрият отбор“
Още: Нервите на Попето не издържат: Ситуацията в Ботев не е добра, директорите да излязат и да кажат нещо
„Що се касае "противника" ни ще изхабим максимално малко думи - срам, позор и унижение. Да мълчиш почти цял мач, избухвайки за по 5 минути при гола на Лудогорец и края на мача във Варна, е еманацията на едно дългогодишно падение, замазвано и прикривано умело с фалшива пропаганда и много позьорщина“, се казва в част от изявлението на „червените“ фенове.
Днес пък Гриша Ганчев "захапа" Лудогорец с колоритен колаж, определи "идеалния състав".