Огромен скандал взриви варненския футбол, след като фенове на местния Спартак са нахлули на днешната тренировка на тима. Те са ударяли треньора на „соколите“ Кирякос Георгиу и са опитали да го съблекат. Това разкриха колегите от „Спортал“.
Още: Официално: Зингаревич реши какво ще е бъдещето на Ботев Пловдив
Още: Септември и Ники Митов продължават да пишат история с победа в 5-голово шоу
Около 50 привърженици са прекъснали тренировката
Според информациите около 50 привърженици на Спартак са прекъснали тренировката на отбора и са потърсили саморазправа с Кирякос Георгиу. Гръкът е бил удрян, а също така феновете са опитали да го съблекат. След инцидента заниманието веднага е било прекратено.
Феновете не приеха радушно Кирякос Георгиу
Както е известно, Кирякос Георгиу застана начело на Спартак Варна след напускането на Александър Томаш в посока ЦСКА. Назначението на гръцкия наставник не бе прието радушно от феновете. В последните два кръга „соколите“ направиха равенство с Ботев Враца и допуснаха загуба в дербито на варна с Черно море.
Още: "Соколите" изпревариха ЦСКА и полетяха към Топ 4 след подарък от Ботев Враца на "Коритото"
Още: Един от водещите клубове в Швеция не може да си позволи високата му заплата, но ЦСКА може
По-рано днес стана ясно, че бивш треньор на ЦСКА е фаворит за поста на Георгиу начело на Спартак Варна.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Какви са шансовете на България да се класира за Мондиал 2026?
Още: "Ако кажете, няма да строим никакъв стадион": Разтреперен от нерви Сираков шокирал с изказване