Под натиска на феновете: Столът на Любо Пенев в Локомотив Пловдив се клати?

18 септември 2024, 16:45 часа • 858 прочитания

Бъдещето на Любослав Пенев начело на Локомотив Пловдив е под въпрос. Това съобщиха колегите от „Мач Телеграф“. Според информациите Ел Голеадор може и да бъде освободен от поста си под натиска на феновете на „смърфовете“.

Локомотив се издъни здраво в последния си мач

Локомотив се представя на добро ниво под ръководството на Любо Пенев, но в последния си мач срещу Хебър Пазарджик тимът профука аванс от два гола в рамките на няколко минути и срещата завърши при резултат 3:3. „Смърфовете“ водеха с 3:1 до 91-ата минута, но с попадения на Калоян Кръстев и Набил Макни „гробарите“ измъкнаха точката.

Фенове на Локомотив Пловдив

На „Лаута“ чакат завръщането на Христо Крушарски

Слабото представяне в мача доведе до напрежение сред феновете на Локомотив и те поискаха оставки. За момента обаче Любослав Пенев продължава да води „смърфовете“. Очаква се следващата седмица собственикът на клуба Христо Крушарски да се завърне от чужбина и да има повече яснота около бъдещето на легендарния нападател.

Наскоро пък се заговори, че Локомотив Пловдив е намерил заместник на нападателя Мичи Нтело.