Наставникът на Левски Николай Костов коментира равенството с Ботев Пловдив, което бе и четвърти пореден мач без победа за "сините". Костов заяви, че спадът в отбора е видим, като добави, че поема отговорност за слабите резултати на Левски.
Още: Голяма криза в Бистрица! Ботев Враца с крачка по-близо до мечтата за оставане в Първа лига
Още: Дойде от Петрич, не го оцениха в Левски, а има повече голове от всички играчи на "сините"
Спадът в Левски вече е видим
"Аз много съжалявам, че така се разви мачът. За нас беше важно днес да победим, положихме усилия. Първото нашите играчи изглеждаха добре, бяхме по-активни. След като получихме гол, нашата игра се промени. Не реагирахме на ротациите на Ботев", започна Костов след равенството на Левски с Ботев (ВИДЕО).
Николай Костов пое отговорност за спада при "сините"
"Оттам най-острите играчи на Ботев успяха да пробият в няколко ситуации и държаха защитата под напрежение. Очаквахме да бъде такъв мачът. При нас има спад, който вече е видим. Емоционално влияе на играчите. Действително беше важно да победим, за да върнем оптимизма на нашите почитатели, за което съжалявам", добави още той.
Още: Легенди на България и Северна Македония събраха 6-цифрена сума за Кочани
Още: Емблематичен български клуб продължава да пропада! Фурорът на сезона излезе от миникриза
"В главите на футболистите има настройка. Натежаха тези неуспешни резултати. Влияе на психиката на играчите. Това са нормални неща. Такива неща се получават в течение на първенството. Аз мога да поема отговорност и я поемам. Тренирам отбора всеки ден и съм най-близо", заяви Николай Костов.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Лудогорец се изравни с най-добрите в Европа и е на крачка да стане №1 в света
Още: "ЦСКА ще спечели Купата на България, защото на Лудогорец тя не им трябва"
Изказването на Николай Костов гледайте във видеото: