Лудогорец с немислим обрат срещу ЦСКА

06 април 2018, 19:00 часа • 4583 прочитания

На Разпети петък Лудогорец и ЦСКА изиграха фантастичен двубой с марка Първа лига. Радостта обаче остана за шампионите, които осъществиха невероятен обрат и спечелиха с 3:2, въпреки че губеха с 1:2 до 84' на двубоя.

Скуката през първото полувреме беше нарушена в добавеното време, когато Десподов вкара за 0:1 след брилянтно изпълнение на пряк свободен удар.

Второто полувреме определено компенсира с качество и нерви. В 51' резервата Якуб Свиерчок успя да изравни, а след това червен картон получи Джефесон, който изключително глупаво избута Дяков в гърба и заслужено беше изгонен. Въпреки че бяха с човек по-малко, "червените" отново поведоха в резултата, след като Тиаго  - 1:2.

Столичани обаче не успяха да задържат аванса си. В 84' след грешка в защитата Кешеру успя да изравни, а само 3 минути по-късно перфектно центриране на Мисиджан беше засечено с глава от Свиерчок - 3:2 в полза на шампионите.  Отзиви и коментари след Лудогорец - ЦСКА четете в Sportlive.bg