Новият отбор на Станимир Стоилов - Гьозтепе, надви Тузласпор с 2:0 у дома на стадион „Гюрсел Аксел“ в двубой от 13-ия кръг на турския втори ешалон. Мачът бе дебют за бившия наставник на Левски, който в интервюто си след срещата предупреди, че тимът му трябва да играе много по-добре.
Още: БФС пощади Левски и Ботев Пловдив - разминаха се само с глоби след ексцесиите на „Герена“
Още: Сираков се смили и „размрази“ звезда на Левски, явно новият му договор се пече
Ялчън Каян бележи, Гьозтепе заема 4-то място
Макар че първото полувреме мина под доминацията на домакините, те не съумяха да се разпишат. След почивката 24-годишният полузащитник Ялчън Каян блесна с две попадения, за да прекъсне серията от две загуби на Гьозтепе. "Червено-жълтите" заемат четвъртата позиция във временното класиране с 23 точки.
ОЩЕ: Мъри: Левски е моят клуб, но напуснах заради начина на управление
Още: Вили Вуцов след дебюта на Светльо за Левски: Една голяма мечта на фамилията се сбъдна
Коментарът на Мъри след двубоя
„Първо поздравявам всички - отбора и нашите фенове. След 2 загуби беше много важно да спечелим днес. Направихме някои промени в начина на игра. Бяхме агресивни. Това вече беше нашата цел и нашите играчи работиха, за да я постигнат. Това беше важно за мен. Искахме да правим повече подавания в полето на съперника", започна Мъри своето интервю след сблъсъка.
"Далеч сме", "трябва да играем много по-добре"
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: „Време е някой да подшушне на дон Треньор да спре с това, че Левски бил най-добрият отбор“
Още: Нервите на Попето не издържат: Ситуацията в Ботев не е добра, директорите да излязат и да кажат нещо
"Трябва да кажа, че сме далеч от това, което искаме да постигнем като стил на игра, който смятаме за достоен за Гьозтепе, защото Гьозтепе иска промоция в Суперлигата и трябва да играем по много по-добре от този мач. Поздравявам всички. В същото време очаквам нашите фенове да са тук, за да ни подкрепят в следващите мачове", каза още Стоилов, който направи интересен коментар при представянето си (подробности четете в линка).
Teknik Direktörümüz Stanimir Stoilov, Tuzlaspor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.https://t.co/5Sn4X288gJ#Göztepe pic.twitter.com/VA8s5WLjL1
— Göztepe Spor Kulübü (@Goztepe) November 26, 2023
Още: Веласкес засипа с похвали Левски след хикса с Ботев Пловдив
Още: Левски и Ботев Пловдив не излъчиха победител в нервно дерби на „Герена“