Министърът на младежта и спорта Димитър Илиев е разпоредил Националният стадион „Васил Левски“ спешно да бъде приведен в готовност да посрещне европейската квалификация между националните отбори на България и Унгария. Това съобщиха официално от ММС.
Още: Венци Стефанов избухна: Ние сме създали Левски, за да има с кого да играем! (ВИДЕО)
Още: Томаш за скандала с юношата на Берое: Незначително за българския футбол (ВИДЕО)
Кашата около мача влуди всички
Както е известно, преди минути стана ясно, че двубоят между България и Унгария ще се проведе в София, след като вчера Община Пловдив отказа да предостави стадион „Христо Ботев“. Появи се и вариант срещата да се играе в Кърджали, но той също пропадна. От Министерството на младежта и спорта също така съобщиха, че по-късно днес ще бъдат разкрити повече подробности по темата.
Димитър Илиев е взел нещата в свои ръце
„Министърът на младежта и спорта Димитър Илиев разпореди Националният стадион „Васил Левски“ в спешен порядък да бъде приведен в готовност да приеме националните отбори на България и Унгария на 16 ноември в срещата им от европейската квалификация“, се казва в съобщението на ММС.
Още: Скандалът расте! БФС сезира прокуратурата заради интервю на човек от щаба на Бербатов
Още: Юношата на Левски, който блести за ЦСКА: Знам три езика, говоря си с всички в тима
ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Долу ръцете от г-н Борислав Михайлов!
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Боби Михайлов ме уволни по телефона! В България професия треньор няма" (ВИДЕО)