Левски си хареса плеймейкъра на последния в Първа лига

21 ноември 2023, 09:57 часа • 3274 | прочитания

Левски си е харесал плеймейкъра на последния в Първа лига – Етър Велико Търново. Става въпрос за 27-годишния полузащитник Шахредин Букхолда. Отличната спортна новина за Николай Костов съобщиха колегите от „Топ спорт“. Според информациите от няколко дни ръководството на „сините“ следят отблизо ситуацията с французина с алжирски корени и може много скоро да изпратят официална оферта за правата му.

Още: Петър Хубчев продължава да се бори с коварно заболяване, стартираха благотворителен търг в негова подкрепа

Още: След поисканата оставка: ЦСКА даде знак какво ще прави с Томаш

Левски се нуждае от разиграващ халф

Левски има остра нужда от разиграващ полузащитник, който да може да дава завършващия пас към офанзивните футболисти на столичани. „Сините“ не разполагат с такъв тип играч, откакто клубът бе напуснат първо от Георги Миланов, а след това и от Филип Кръстев. Именно поради тази причина на „Герена“ са се заели сериозно с намирането на нов плеймейкър.

Шахредин Букхолда

ОЩЕ: Левски съвсем окуця за гостуването на Дунав за Купата

Още: "Ще станат нещата в ЦСКА - трябва търпение. Догодина ще се конкурират с Разград"

Още: Класен нападател измъкна Лудогорец с късен гол - и направи услуга на ЦСКА и Ботев Пд

Букхолда играе много силно в Етър

Шахредин Букхолда пристигна в Етър през лятото, след като договорът му с Арда Кърджали изтече и не бе подновен. До момента офанзивният халф се представя много силно с екипа на „болярите“ като има на сметката си 13 мача за тима във всички турнири, в които се е отчел с пет попадения и 1 асистенция. Юношата на Монако е оценен на 150 хиляди евро.

Вчера пък стана ясно, че Станимир Стоилов е подписал с втородивизионен турски клуб.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес