Ръководството на Левски е твърдо решено да вземе нов нападател по време на зимния трансферен прозорец. Както е известно, в последно време „сините“ имат сериозни проблеми при отбелязването на попадения, което коства доста точки на тима. Поради тази причина шефовете са категорични, че на отбора му е необходим нов човек в предни позиции. Това съобщиха колегите от „Мач Телеграф“.
Още: Звучен шамар в топ 3 на Първа лига! Тежък разгром успокои Левски и даде надежди на ЦСКА
Още: Веласкес посочи две цели пред Левски до края на сезона - едната постижима, другата нереалистична
Колев и Сангаре са в дупка
В момента Левски разполага в нападение с Александър Колев и Мустафа Сангаре. Двамата започнаха по отличен начин сезона, но впоследствие изпаднаха в дупка и рядко успяват да се разпишат. Ръководството и треньорският щаб на „сините“ смятат, че привличането на нов офанзивен футболист ще помогне за повишаване на конкуренцията, а също така и ще държи „на нокти“ Колев и Сангаре.
Шефовете вече търсят нов нападател
Шефовете на Левски вече работят усилено по намирането на нов нападател като се очаква той да пристигне у нас за началото на зимната подготовка. Вчера се появиха информации, че „сините“ босове са готови да заделят сериозна сума за селекция по време на януарския трансферен прозорец, за да подсилят отбора.
Още: Играл в Първа лига и Борусия Дортмунд: В България имаше по 50-70 зрители по трибуните
Още: Ке паса, сеньор Веласкес? Ясно е защо Дон Хулио вижда Левски като най-добрия отбор
ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Генчев и Томаш в плен на собствените си илюзии
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "ЦСКА отпразнува победата срещу Септември, все едно е станал шампион"
Още: Официално: Зингаревич реши какво ще е бъдещето на Ботев Пловдив