Левски доминира в дебюта на Генчев, Марин Петков с хубав гол (ВИДЕО)

22 юни 2024, 20:57 часа

Левски надви Спартак Плевен с 2:0 при неофициалния дебют на новия старши треньор Станислав Генчев. В първата си контрола от подготовката в Правец "сините" тотално доминираха на терена. Младокът Преслав Бачев откри резултата рано-рано в срещата, а до почивката Марин Петков отбеляза хубав гол от пряк свободен удар.

Младоци носят победата на Левски в първата контрола

Момчетата на Генчев стартираха ударно. В шестата минута Алдаир, Асен Митков и Бачев комбинираха, за да може последният да вкара за 1:0. В средата на полувремето юношата на Левски остана на косъм от това да се разпише за втори път, но Антонов спаси. Малко по-късно и Пламен Андреев се отчете с добра намеса.

ОЩЕ: Левски развързва кесията за класен халф – Краев 2.0

ВАР-ът на Actualno

Без голове след почивката

В 37-ата минута Марин Петков стреля от пряк свободен удар и матира съперниковия страж - 2:0. Секунди преди почивката Кристиан Димитров отправи опасен удар с глава на сантиметри от целта. През втората част Джавад Ел Джемили, Асими Фадига, Борислав Рупанов и Фабио Лима не съумяха да материализират няколко добри шанса.

ОЩЕ: Крило на Левски впечатлил Генчев, треньорът се готви да му даде по-голяма роля в тима