Йешич: Дузпата обърка всичко, чакам пари от ЦСКА

06 април 2014, 18:47 часа • 13461 прочитания

Ранният гол, който Литекс получи от Ботев (Пд), е объркал отбора на "оранжевите". Това призна треньорът на тима от Ловеч Миодраг Йешич след загубата с 1:2. Освен това сърбинът разкри, че все още има да получава пари от ЦСКА.

"Всичко се обърка с ранната дузпа. Играта през първата част не беше това, което аз исках. Просто получихме ранен гол. На почивката направих смени и нещата потръгнаха. Владеехме инициативата, имахме възможности, направихме пропуски. Който изпуска, той губи. Мачът просто отиде в друга посока след дузпата. Опитах се да върна самочувствието на играчите. Трябва да играем така, както го направихме през второто полувреме, а мача с Ботев го забравяме възможно най-бързо. Няма време за губене, трябва да почнем да печелим. Все още имам да получавам пари от ЦСКА. Аз обаче съм концентриран върху работата ми в Литекс. Има хора, които се занимават с делата ми", заяви Йешич.