Съпругата на мажоритарния собственик на Левски Наско Сираков – Илиана Раева, публикува любопитен пост в социалните мрежи. Президентът на Българската федерация по художествена гимнастика е била днес на стадион „Георги Аспарухов“ като си е тръгнала с пълни торби от официалния магазин на „сините“.
Още: Венци Стефанов избухна: Ние сме създали Левски, за да има с кого да играем! (ВИДЕО)
Още: Томаш за скандала с юношата на Берое: Незначително за българския футбол (ВИДЕО)
В официалния магазин на Левски е било пълно с фенове
Илиана Раева разкри, че тази сутрин е купувала подаръци за себе си, внучките си, както и за семейни приятели. Тя сподели, че докато е била в официалния магазин на Левски, непрекъснато са идвали фенове на столичани, които също са пазарували фланелки на тима и различни аксесоари на клуба. Накрая Раева завършва разказа си с думите: „Левски и левскарщината нямат аналог!“.
💙Тази сутрин‼️💙 Сини подаръци за Левскари- приятели, за внучките и за мен! Докато бях в магазина на “Левски”,...
Още: Скандалът расте! БФС сезира прокуратурата заради интервю на човек от щаба на Бербатов
Още: Юношата на Левски, който блести за ЦСКА: Знам три езика, говоря си с всички в тима
Posted by Iliana Raeva on Thursday, April 18, 2024
Раева е купувала подаръци за внучките си и приятели
„Тази сутрин‼️ Сини подаръци за Левскари- приятели, за внучките и за мен! Докато бях в магазина на Левски, непрекъснато идваха Левскари и купуваха фланелки и аксесоари! Левски и Левскарщината нямат аналог! Само Левски!“, написа Илиана Раева.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Боби Михайлов ме уволни по телефона! В България професия треньор няма" (ВИДЕО)
Вчера пък Сираков захапа Станимир Стоилов, като заяви, че въпреки 11-те мача без победа не е бил махнат.